2015. április 18. szombat

Keresés

Nyilatkozat

A Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. hivatalos közleményeit csak és kizárólag a www.knykk.hu oldalon teszi közzé az interneten. Társaságunk a közösségi oldalakon nem regisztrált, nem hozott létre profilt a cég nevével. Így az ezeken az oldalakon megjelenő információk, üzenetek, válaszok, vélemények nem a Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. hivatalos közleményei.

Elektronikus Értékesítési Rendszer

A+ R A-

Autószerelő munkatársakat keresünk Székesfehérvári és Dunaújvárosi Járműjavító Üzemeinkhez

A KNYKK Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ
Zártkörűen Működő Részvénytársaság

munkatársat keres

AUTÓSZERELŐ
munkakörbe:

Az autószerelő fő feladatai:

  • Az autóbuszok karbantartása, javítása és ellenőrzése.
  • Hibakeresés, megállapítás, elhárítás, diagnosztika.

Elvárások:

  • szakirányú képesítés,
  • 2 év szakmai gyakorlat,
  • precíz munkavégzés,
  • rugalmasság,
  • önállóság.

Előnyt jelent:

  • alkatrészismeret,
  • C, D, E kategóriás jogosítvány,
  • nehézgépkezelői tanfolyami végzettség,
  • autóbuszok javításában, műszaki mentésében szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye, munkarend: Székesfehérvár, Dunaújváros kétműszakos munkarend.

A jelentkezés módja és határideje:
Fényképes szakmai önéletrajzát – a pozíció megjelölésével – a következő címek egyikére kérjük eljuttatni 2015. március 25-ig:

  • Nyemcsek Csaba járműjavító üzemvezető, 8000 Székesfehérvár, Börgöndi. u.14.
  • Jobbágy Miklós járműjavító üzemvezető, 2400 Dunaújváros, Budai Nagy Antal.u.21-23.

KNYKK Zrt.