2016. február 13. szombat

Keresés

Nyilatkozat

A Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. hivatalos közleményeit csak és kizárólag a www.knykk.hu oldalon teszi közzé az interneten. Társaságunk a közösségi oldalakon nem regisztrált, nem hozott létre profilt a cég nevével. Így az ezeken az oldalakon megjelenő információk, üzenetek, válaszok, vélemények nem a Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. hivatalos közleményei.

Elektronikus Értékesítési Rendszer

A+ R A-

Jogi főmunkatársat keres a KNYKK Zrt.

Jogi főmunkatársat keres a KNYKK Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. A munkavégzés helye: Tatabánya, alkalmanként Székesfehérvár. Jelentkezési határidő: 2016. január 20.

A KNYKK Középnyugat-magyarországi Közlekedési Központ Zrt.

főállású pozícióba keres

jogi főmunkatárs

munkatársat

Feladatok:

- Közreműködés a részvénytársaság belső szabályzatainak elkészítésében.

- Közreműködés a mintaszerződések előkészítésében és karbantartásában (ingó illetve ingatlan bérleti, buszbérleti szerződések, munkaszerződések, megbízási és vállalkozási szerződések a felmerülő üzemi tárgykörökre stb.).

- Közreműködés a társaság munkaügyi intézkedéseinek (munkáltatói felmondás, fegyelmi és kártérítés határozat stb.) meghozatalában, különös tekintettel azok jogi vonatkozásaira.

- Közreműködés a társaság cégjogi tevékenységével összefüggő feladatok végrehajtásában.

- Részt vesz a testületi ülések (Igazgatóság, Felügyelőbizottság,) anyagainak előkészítésében, különös tekintettel azok jogi tartalmára, összefüggéseire.

- A társaság jogi képviseletének ellátása a munkaügyi és polgári peres, illetőleg nem peres eljárásokban, büntető és szabálysértési ügyekben, közigazgatási és más hatósági eljárásokban – indokolt esetben – külső jogi szakértő bevonásával.

- Közreműködés a társaság nem mintaszerződéseinek szerződéskötési folyamatában, a szerződések előkészítésében.

- Jogi tanácsadás végzése a szakterületek megkeresése alapján.

- Közreműködés a szerződés-menedzsmentben, a szerződéstár kialakításában, kezelésében.

- A társaság ügyfélkapcsolatai során (pl. kérelmek, panaszok stb.) felmerülő jogi természetű problémák megoldása.

- A társaság működésével és tevékenységeivel összefüggő meghatározó jogszabályok változásait figyelemmel kíséri, és a változásokról írásban tájékoztatja a társaság vezetőit (jogszabályfigyelő).

- A szerződéses kötelezettségvállalások tekintetében szerződéstípusonként a döntési hatáskörök érvényesülésének felügyelete.

Elvárások:

Jogi egyetemi végzettség;

MS Office programok ismerete, magabiztos használata

Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Terhelhetőség

Pontos, precíz, a részletekre is igényes munkavégzés

Megbízható, elkötelezett, lojális hozzáállás

Rendszerszemlélet és logikus gondolkodásmód

Jó szervezési készség, proaktivitás

Előnyt jelenthet:

Hasonló feladatkörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat

Ügyfél-kapcsolattartási gyakorlat

Jogi szakvizsga

Panaszkezelésben szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk:

Piacképes jövedelem, és juttatások

Biztos munkahely és környezet, változatos feladatok

Állás, munka területe(i): Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Tatabánya, alkalmanként Székesfehérvár

A jelentkezés módja és határideje: fényképes szakmai önéletrajzzal, a pozíció megjelölésével 2016. január 20-ig